послуги.

Стоматологічна клініка «Дента» надає всі види лікування та протезування, починаючи від простої пломби і закінчуючи протезуванням та імплантацією зубів різної складності та технологічності з подальшим протезуванням на імплантатах.

Гігієна та профілактика.

Як правило, плановому терапевтичному, ортопедичному, і особливо хірургічному лікуванню повинна передувати грамотно вивірена гігієнічна підготовка порожнини рота пацієнта. Так звану професійну гігієну порожнини рота здійснюють спеціально навчені та сертифіковані фахівці, помічниці лікарів, гігієністи.

Чим ми відмінні від інших клінік?


Підготовка до лікування та протезування.

 профессиональная гигиена полости рта

Попереднє професійне очищення зубів від зубних відкладень, бактеріальної плівки, м'якого зубного нальоту та зубного каменю, сприятливо впливає на загальне здоров'я організму в цілому, та сприяє покращенню стану тканин пародонту, зокрема.

Нормалізація стану тканин пародонту, зменшення мікробного індексу сприяє зникненню запалення тканин пародонту, зниження та усунення больових відчуттів, усунення кровоточивості ясен, суттєвого поліпшення зовнішнього вигляду ясен.


Лікування захворювань пародонту.

Реставрації та реконструкції зубів, штучні зубні коронки та імплантанти в обов'язковому порядку потребують попереднього лікування тканин пародонту. Без планової гігієнічної санації, без попереднього комплексного лікування, прогнозувати довгострокову перспективу в імплантації складно.

професійна гігієна порожнини рота перед хірургічними втручаннями

Вибір засобів гігієни та догляду за порожниною рота, навчання навичкам правильного чищення зубів під контролем сертифікованого гігієніста, активний виклик пацієнта для планових лікувально-профілактичних заходів для профілактики захворювань тканин пародонту та зубів, корекція та при необхідності зміна засобів та методів для гігієни - покладено на помічниць лікаря - гігієністів.


Терапія карієсу та некаріозних уражень твердих тканин зуба.

Реставрацію та реконструкцію зубів здійснюється сучасними композитними матеріалами, згідно з міжнародними протоколами та стандартами лікування. Ендодонтичне лікування ускладненого карієсу - пульпітів та періодонтитів, за загальноприйнятими у світі протоколами стандартів та якісними параметрами та відповідними сучасними ендодонтичними ендомоторами, апекслокаторами та ендо-інструментами, з попередньою візіографічною рентгенологічною діагностикою.

хімічне освітлення зубів

 

рентгенологічна діагностика і комп'ютерне моделювання в хірургічній стоматологічній практиці

Лікування та перелікування ускладненого карієсу передується високоінформативною комп'ютерною томографією - єдине на сьогоднішній день це найнадійніше обстеження, що дозволяє з максимальною достовірністю діагностувати та верифікувати проблему та контролювати етапи лікування, як ендодонтичне багатоетапне лікування, так і імплантологічне лікування.

 

 


Ортопедичне лікування – протезування дефектів твердих тканин зубів та зубного ряду.

Коронки зубів, штучні зубні коронки та мостоподібні протези з найкращої кераміки від японського виробника - GC Initial MC, каркаси з кобальто-хромових сплавів або виготовлені методом селективного лазерного спікання. Дана технологія дозволяє досягти високої точності виготовлення каркаса мостовидного протезу або коронки, абсолютно однорідного та біологічно інертного для організму металевого каркасу ортопедичної конструкції.

 

зубні мостоподібні протези на каркасі діоксид цирконію

Каркаси мостоподібних протезів, виготовлені з інертного і мають підвищену міцність сіталізованого діоксиду цирконію, т. зв. безметалова керацика, або цирконієва кераміка, на фрезерованому каркасі ZrO2, крім високих характеристик міцності та індиферентності для тканин пародонту.

зубні мостоподібні протези на каркасі діоксид цирконію

При належному виготовленні та творчому підході безметалова кераміка має високу естетику та практично непомітна в порожнині рота.

Безметалова кераміка, через властиву саме їй біоінертність нормалізує стан пародонту, на відміну від інших ортопедичних матеріалів та сплавів, сприяє якнайшвидшому відновленню тканин ясен, попереджає рецидиви запальних захворювань тканин пародонту.

Протезування дефектів зубного ряду знімними конструкціями.

Власна зуботехнічна лабораторія, оснащена сучасним обладнанням та апаратурою, дозволяє на базі стоматологічної поліклініки в найкоротші терміни і без затримок виготовляти практично всі можливі види конструкцій знімних зубних протезів, від пластинкових акрилових знімних протезів, до складних комбінованих конструкцій з металокераміки та індивідуалізованих бюгельних протезів.  Висококваліфіковані зубні техніки виконують зуботехнічні роботи в найкоротші терміни і з найкращих матеріалів, також прискоренню циклу виготовлення зубних протезів сприяє наявність власної ливарної майстерні, яка оснащена високочастотною ливарною установкою, муфельними печами, апаратурою для дублювання та виготовлення вогнетривких моделей.

поради та рекомендації пацієнтам


Хірургічне відділення.

хірургічний кабінет

 

Видалення зубів, складні оперативні втручання на твердих тканинах зубів, кісткова та тканинна пластика з використанням натуральної та синтетичної кісткової тканини, ауто- та ало-кісткові матеріали, виготовлення матеріалів для відновлення кісткових структур та закриття тканинних дефектів із застосуванням інноваційної технології А- Platelet Riches Fibrin (високотехнологічний фібрин, збагачений тромбоцитами).

вибираємо імплантацію

Дана оригінальна технологія дозволяє на порядок покращити терміни загоєння після видалення зуба, під час імплантації штучного кореня зуба, пластики дефектів тканин та оро-антральної співустя, синус-ліфтинг та клаптеві операції тканин пародонту, мінімізує ймовірність розвитку ускладнень та прискорює загоєння ран, полегшує перебіг післяопераційного періоду.

 

Імплантація штучного кореня зуба.

Ми застосовуємо імплантанти корейської фірми MegaGen – AnyOne & AnyRidge, максимально якісні та одночасно доступні за вартістю нашим пацієнтам. Імплантуємо та протезуємо на імплантантах не один десяток років. Результативність, підтверджена та перевірена часом.

Кровотеча після стоматологічного лікування 

Сторінка персоналу. Лікарі.

безпека та контроль стерильності


 

Телефон реєстратури: (0512) 56-35-22

Телефон реєстратури: Vodafone +3806