Безпека пацієнта.

передстерилізаційна підготовка стоматологічного інструменту для автоклавуванняТОВ МП "Дента" для своїх пацієнтів забезпечує повний цикл передстерилізаційної обробки, автономна стерилізаційна кімната із сучасним стерилізаційним обладнанням.
 Клініка обладнана окремою припливно-витяжною вентиляцією, системою фільтрації та кондиціювання повітря.
Оснащення та матеріально-технічна база стоматологічної поліклініки першої категорії ТОВ МП "Дента".

4 кабінет Терапевтичне відділення.

Терапевтичне та ортопедичне відділення оснащені сучасними стоматологічними багатофункціональними установками виробництва Німеччини та Словенії, ультразвуковими скалерами Satelec Р-5 Booster Suprasson та P-5 Newtron, негатоскопами, діатермокоагуляторами, електроодонтометрами, ендодонтичними мікромоторами X-Smart. базою даних пацієнтів та програмою для дистанційної візіографії VisioDent.Радіовізіографія ТОВ МП "Дента".

радіовізіограф Durr Dental


Рентгенологічний кабінет, що обладнан німецьким дентальним рентгенапаратом і цифровим радіовізіографом Durr Dental, що дозволяє проводити рентгенографічні обстеження як із застосуванням негативної плівки, так і десятикратно зменшити променеве навантаження на пацієнтів і персонал, застосовуючи цифрову обробку рентгенологічного зображення. Це дозволяє на основі клініки проводити безпосередню діагностику захворювань твердих тканин зубів та щелеп, негайно контролювати результати проведеного ендодонтичного та хірургічного лікування.


Хірургічне відділення.

хірургічне відділення укомплектовано необхідним інструментарієм та імплантологічними наборами. Оперативні втручання будь-якої складності, можливість імплантації сучасними системами від провідних світових виробників, сертифіковані висококваліфіковані імплантологи, передовий науковий досвід та щоденна практика.Власна зуботехнічна лабораторія ТОВ МП "Дента".


Оснащення:
2 вакуумні програмовані печі «Faort-Platinum-128» та «Vita Programmat Premium 6000» для виготовлення безметалової кераміки та металокераміки
для зручності роботи зубних техніків - тримери для обрізки моделей
фрезерний верстат - паралелометр для розрахунку та виготовлення конструкцій бюгельних протезів
установка для електрохімічного полірування каркасів бюгельних протезів
зуботехнічні мікромотори, електрошпателі
полімеризатор Ivoclar Vivadent ІР-3 для полімеризації під тиском металопластмасових та бюгельних протезів
піскоструминний апаратом Basic classic 250µ. та пароструминний апарат Reitel Star для очищення каркасів протезів

 

Наші переваги.
Діагностика – все поруч і все швидко!

Власна рентгенологічна дентальна лабораторія – і традиційні рентгенологічні знімки, і цифрова рентгенографія дозволяють проводити попередню діагностику перед початком стоматологічного лікування, контролювати всі лікарські маніпуляції під час лікування – ендодонтія, імплантація, хірургія.
Начебто дрібниця, але Дуже зручно і для лікаря, і для пацієнта.

Участник програми ColgateТОВ "Дента" - учасник міжнародної програми гігієни. Сертифікація програми "Colgate".

Навчені та сертифіковані гігієністи у зручний для пацієнта час проведуть професійну гігієну порожнини рота, підготують пацієнта до естетичної реставрації або протезування, операції імплантації штучного кореня зуба, навчать правильному догоду за порожниною рота та відкоригують проблеми гігієнічного догляду та докладніше.


Наявність кількох спеціалістів різних спеціалізацій та різних шкіл - можливість неупередженої, різнобічної та колегіальної діагностики, вибору (підбору) кількох варіантів лікування чи протезування для пацієнта.

Демократична політика клініки у праві вибору пацієнтом лікаря дозволяє Вам визначитися і погодити згідно з Вашим бюджетом кращі варіанти лікування та протезування. Стоматологи нашої клініки допоможуть Вам у консультативно-рекомендаційній формі та обов'язково пояснять переваги та недоліки того чи іншого виду лікування чи протезування, вкажуть на кращі саме для Вас варіанти вирішення стоматологічних проблем.
Відсутність централізованого "нав'язування" схеми лікування, можливість персоналізованого та індивідуально обумовленого вибору лікарем найбільш перевіреної (апробованої) методики та матеріалів для лікування кожного конкретного пацієнта дозволяє розглянути безліч варіантів, як доступно-бюджетних, так і дуже високого класу.


Широкий рівень послуг, що надаються нами, з незмінно високою якістю робить доступною висококваліфіковану стоматологічну допомогу для практично всіх верств населення.
Наявність власної зуботехнічної лабораторії дозволяє нам скоротити терміни виготовлення зубних протезів та значно покращує якість спільної роботи зубного техніка та лікаря – ортопеда.


Висока кваліфікація зубних техніків стоматологічної поліклініки ТОВ МП Дента дозволить задовольнити практично будь-які запити при складних випадках зубного протезування та провести адекватне та повноцінне ортопедичне лікування у більшості клінічних випадків.
Власна ливарна лабораторія дозволяє нам у найкоротші терміни виробляти виливок та виготовлення суцільнолитих конструкцій, коронок та мостоподібних протезів, каркасів бюгельних протезів на сучасній високочастотній вакуумній установці “Nautilus MP Plus”, Bego.
стерилізація та інфекційний контроль. 
Безпека пацієнта. стерильний інструмент у ультрафіолетових боксах.

У стоматологічній поліклініці ТОВ МП "Дента" здійснюється централізована стерилізація всього інструментарію, стерилізація найефективнішим, надійним і безпечним способом: автоклавування - інструмент після належної дезінфекції та передстерилізаційної обробки упаковується та розміщується відповідним чином в автоклаві, герметичному приладі1 тиск близько 0,8 - 3,5 бар, час стерилізації 15 до 30 хвилин. автоклавна
Кожен стоматологічний кабінет оснащений столами для зберігання стерильного інструментарію «ПанМед-2» в середовищі озону, глассперленовими стерилізаторами Tau qartz-600 для швидкої стерилізації дрібного інструменту в процесі роботи лікаря - температура 230 - 250 градусів Цельсія, мін 2 необхідною кількістю настінних ртутно-кварцових ламп проточного типу для дезінфекції повітря лікувальних кабінетів, операційної та зуботехнічної лабораторії.

Стерилізаційна укомплектована автоклавами Melag CS 50-19-99-Z-200, шафами для сухожарової стерилізації, ультразвуковим апаратом - ванною для очищення та передстерилізаційної обробки та дезінфекції медичного інструментарію та дрібного стоматологічного інструменту, миючими та дезінфікованими препаратами. та застосування миючих та дезінфікуючих розчинів та препаратів.

Здійснюється централізований контроль медичного інструменту на стерильність фізичними, хімічними та біологічними методами, що гарантує абсолютну стерильність всього інструментарію та безпечне лікування для пацієнтів.
Резюме Час = Гроші!
Час, що витрачається нашими пацієнтами на підготовку до грамотного лікування, терапевтичне лікування та протезування в нашій клініці – мінімально, порівняно з іншими стоматологічними організаціями, які не мають перерахованих вище можливостей. Все можливе і залежне від нас, колективу ТОВ МП Дента, ми зробили вибір тільки за Вами! Цінуйте свій час та заощаджуйте свої гроші з нами!
З повагою, директор ТОВ МП "Дента" Бандура Любов Григорівна.

Контактна інформація
ТОВ МП "Дента", стоматологічна поліклініка першої категорії,
Адреса: Україна, Миколаїв, 8 Березня, 39
Телефон: +380660016918

Контактна інформація

ТОВ МП "Дента", стоматологічна поліклініка першої категорії,
Адреса: Україна, Миколаїв, 8 Березня, 39
Телефон: +380660016918

+38 (0512) 56 35 22

+38 (06600) 16918

Час роботи: 8.00 -14.00
Вихідні – субота, неділя.


Жодних «інших філій, адрес та телефонів» у нас немає. Жодних записів за телефоном (-ами) з київськими кодами (044) або інших міст, країн та континентів номерами ми не здійснюємо. І не несемо відповідальності за шахрайство в інтернеті та чиюсь неуважність.
соціальні мережі

Facebook

Instagram

Twitter

Copyright

DRKOFE.PRO