Не цікавості ради, але користі для ...

На попередній сторінці я давав виноску на сайт ТОВ МП «Дента», координати та телефони клініки ТОВ МП «Дента», але всюдисущі, прозорливі пацієнти примудряються і хитрують знайти собі пригод (або від неробства, надлишку вільного часу), ось такі сайти – див. картинку вище, тиц, записуються на прийом у них до наших лікарів, а потім влаштовують сцени біля реєстратури - "Мене ж до Вас записали на сьогодні !!!"

Як Ви розумієте, лікар або адміністратор не може витягти з крісла пацієнта, який прибув конкретно до свого лікаря на лікування, тільки через чиїсь абстрактного в нікуди «запису по інтернету».

Ми неодноразово в телефонному режимі телефонували цим .. ..p@s@ми і з'ясовували причини, які спонукали цих юродивих займатися такими непристойними і ганебними діяннями, але у відповідь або невиразне мукання, або повне заперечення скоєного (5 секунд тому, забула, це було не ми, не я, і хата не моя...). Я не розумію мотивів, обґрунтувань і причин для цієї, на вигляд невинної, афери.

Не робіть цього, не годуйте пройдисвітів і аферистів!

Приклади сайтів не слід звертатися з проханнями про запис до них. ФЕЙКОВИЙ САЙТ запису — — Дента, стоматологія Миколаїв: адреса, ціни, консультація, відгуки, запис онлайн — h24.ua Якщо у Вас виникне бажання потролити цих «козлів та гондурасів» – на сайті є телефони.