Не цікавості ради, але користі для ...

На попередній сторінці я давав виноску на сайт ТОВ МП «Дента», координати та телефони клініки ТОВ МП «Дента», але всюдисущі, прозорливі пацієнти примудряються і хитрують знайти собі пригод (або від неробства, надлишку вільного часу), ось такі сайти – див. картинку вище, тиц, записуються на прийом у них до наших лікарів, а потім влаштовують сцени біля реєстратури - "Мене ж до Вас записали на сьогодні !!!"

Як Ви розумієте, лікар або адміністратор не може витягти з крісла пацієнта, який прибув конкретно до свого лікаря на лікування, тільки через чиїсь абстрактного в нікуди «запису по інтернету».

Ми неодноразово в телефонному режимі телефонували цим .. ..p@s@ми і з'ясовували причини, які спонукали цих юродивих займатися такими непристойними і ганебними діяннями, але у відповідь або невиразне мукання, або повне заперечення скоєного (5 секунд тому, забула, це було не ми, не я, і хата не моя...). Я не розумію мотивів, обґрунтувань і причин для цієї, на вигляд невинної, афери.

Не робіть цього, не годуйте пройдисвітів і аферистів!

Приклади сайтів не слід звертатися з проханнями про запис до них. ФЕЙКОВИЙ САЙТ запису — — Дента, стоматологія Миколаїв: адреса, ціни, консультація, відгуки, запис онлайн — h24.ua Якщо у Вас виникне бажання потролити цих «козлів та гондурасів» – на сайті є телефони.

Інформація для пацієнтів стоматологічної поліклініки першої категорії ТОВ МП "Дента".

Прийом (надання стоматологічної послуги - лікування, видалення, операція, протезування) ведеться за попереднім записом.

ООО МП "Дента", регистратура

Для попереднього запису на лікування, протезування, операції необхідно прийти на первинний огляд до стоматолога для: постановки точного діагнозу, уточнення діагнозу, проведення додаткових обстежень та аналізів, визначення часу, необхідного для лікування цього зуба (протезування, хірургічного втручання), визначення термінів виконання ортопедичної конструкції, орієнтовної вартості лікування (протезування, оперативного втручання), способи оплати, виконання діагностичної рентгенограми, комп'ютерної томографії, що передують лікуванню гігієнічних маніпуляцій (зняття зубних відкладень, полірування зубів, лікування захворювань пародонту).

На прийом до лікаря слід з'явитися за 10-15 хвилин до призначеного часу.

Перед візитом до стоматолога.

Перед прийомом не слід приймати гострі продукти, алкогольні напої, бажано не курити, а також наполегливо рекомендується ретельно почистити зуби (зубний протез). Пацієнт зобов'язаний попередити лікаря про своє самопочуття, про наявні гострі або хронічні захворювання, алергічні реакції на медикаменти або препарати, проблеми згортання крові, систематичний або спонтанний прийом будь-яких лікарських препаратів, ускладнення при раніше перенесених оперативних втручаннях, наявної вагітності.


 У разі запізнення пацієнта на прийом на понад 10 хвилин лікар може прийняти пацієнта ТІЛЬКИ за наявності вільного часу (у лікаря). Перезапис здійснюється на найближчий зручний для лікаря час із передоплатою.


Правила прийому пацієнтів.

 Планування та затвердження лікування. При зміні планів та неможливості своєчасного візиту за записом пацієнту необхідно попередити адміністратора поліклініки (або безпосередньо лікаря-стоматолога) про неявку на прийом не пізніше ніж за 12 годин до призначеного часу прийому.

При зверненні до поліклініки на пацієнта заводиться необхідна медична документація, де вказується обсяг та терміни проведеного лікування (протезування), обговорюються та узгоджуються можливі альтернативні варіанти лікування (протезування), пацієнт повідомляється про можливі результати (лікування, протезування, результати оперативного втручання) та ступеня ризику проведення тієї чи іншої лікувальної маніпуляції, що обов'язково доноситься до відома пацієнта (в усній формі) та засвідчується підписом пацієнта в медичній карті.Долгохвостова О.Г.


Договірні зобов'язання.

При незгоді пацієнта з пропонованими стоматологом методами, способами, послідовністю процедур і маніпуляцій, конструкцією протеза, термінами і вартістю лікування (протезування), можливими ризиками і неминучими в ході лікування (протезування) тими чи іншими незручностями (порушенням самопочуття або функції, дискомфортом, набряком) області особи, гематомами, або болючими відчуттями) лікар-стоматолог має право відмовити пацієнтові у проведенні подальшого лікування (протезування).

Передчасне самостійне припинення пацієнтом призначеного стоматологом лікування, недотримання правил гігієни ротової порожнини та користування протезами позбавляють пацієнта права на гарантійне обслуговування і означає припинення всіх договірних зобов'язань клініки перед пацієнтом (за ініціативою пацієнта).

Після затвердження узгоджених з пацієнтом видів, методів, способів протезування, обсягів робіт, вартості протезів та виготовлення конструкції протеза, а також модифікації конструкції протеза якихось претензій не приймаються.


Оплата лікування.

Усі види ортопедичних робіт передоплачуються у розмірі 50% вартості конструкції зубного протеза на день початку протезування. У разі необхідності депульпування (проведення ендодонтичного лікування каналів) зубів до, під час та після протезування оплату даної лікувальної маніпуляції здійснює пацієнт у повному обсязі згідно з чинним Прейскурантом.

Оплата за лікувальні маніпуляції (лікування, діагностичні та контрольні рентгенологічні обстеження) здійснюється або заздалегідь (за погодженням з адміністрацією та стоматологом), або безпосередньо після лікування у повному обсязі.

 

Гарантійне обслуговування.

Гарантійні зобов'язання мають на увазі динамічне спостереження за станом пацієнта та станом реставрацій, протезних конструкцій, імплантатів і потребують явки пацієнта на огляди, у терміни призначені вашим лікарем, але не рідше 2 разів на рік. Неявка на огляд (примірку, корекцію конструкції, планову заміну елементів конструкції протеза, що зношуються, що може спричинити поломку конструкції та (або) її елементів), невиконання або неналежне виконання рекомендацій лікаря передбачає припинення пацієнтом в односторонньому порядку умов виконання договірних зобов'язань і позбавляє його права гарантій обслуговування.

Позагарантійне обслуговування - корекція конструкції, заміна функціональних елементів конструкції, виготовлення (за можливості) нової конструкції, перелікування, перепротезування передбачає платність послуги в повному обсязі.

За відсутності гарантійного талону (запису в амбулаторній карті стоматологічного хворого), відсутності касового рахунку, чека, квитанції про оплату проведених маніпуляцій, недотримання правил догляду за порожниною рота, пломбами, низькому рівні гігієни порожнини рота, необхідним лікуванням (або протезуванням) в інших медичних установах претензії щодо якості наданих послуг не приймаються, жодних гарантійних зобов'язань не мають на увазі.

Перепротезування, перелікування пацієнта, який раніше здійснив лікування (протезування) в інших лікувально-профілактичних установах, проводяться в плановому порядку, без будь-яких гарантійних зобов'язань та в повному фінансовому обсязі, згідно з затвердженим Прейскурантом цін на послуги, дійсним на даний час у ТОВ МП «Дента». 


Сторінка персоналу ТОВ МП "Дента". Лікарі.

Телефон реєстратури: (0512) 56-35-22

Телефон реєстратури: Vodafone +3806

 

 

 

Безпека пацієнта.

передстерилізаційна підготовка стоматологічного інструменту для автоклавуванняТОВ МП "Дента" для своїх пацієнтів забезпечує повний цикл передстерилізаційної обробки, автономна стерилізаційна кімната із сучасним стерилізаційним обладнанням.
 Клініка обладнана окремою припливно-витяжною вентиляцією, системою фільтрації та кондиціювання повітря.
Оснащення та матеріально-технічна база стоматологічної поліклініки першої категорії ТОВ МП "Дента".

4 кабінет Терапевтичне відділення.

Терапевтичне та ортопедичне відділення оснащені сучасними стоматологічними багатофункціональними установками виробництва Німеччини та Словенії, ультразвуковими скалерами Satelec Р-5 Booster Suprasson та P-5 Newtron, негатоскопами, діатермокоагуляторами, електроодонтометрами, ендодонтичними мікромоторами X-Smart. базою даних пацієнтів та програмою для дистанційної візіографії VisioDent.Радіовізіографія ТОВ МП "Дента".

радіовізіограф Durr Dental


Рентгенологічний кабінет, що обладнан німецьким дентальним рентгенапаратом і цифровим радіовізіографом Durr Dental, що дозволяє проводити рентгенографічні обстеження як із застосуванням негативної плівки, так і десятикратно зменшити променеве навантаження на пацієнтів і персонал, застосовуючи цифрову обробку рентгенологічного зображення. Це дозволяє на основі клініки проводити безпосередню діагностику захворювань твердих тканин зубів та щелеп, негайно контролювати результати проведеного ендодонтичного та хірургічного лікування.


Хірургічне відділення.

хірургічне відділення укомплектовано необхідним інструментарієм та імплантологічними наборами. Оперативні втручання будь-якої складності, можливість імплантації сучасними системами від провідних світових виробників, сертифіковані висококваліфіковані імплантологи, передовий науковий досвід та щоденна практика.Власна зуботехнічна лабораторія ТОВ МП "Дента".


Оснащення:
2 вакуумні програмовані печі «Faort-Platinum-128» та «Vita Programmat Premium 6000» для виготовлення безметалової кераміки та металокераміки
для зручності роботи зубних техніків - тримери для обрізки моделей
фрезерний верстат - паралелометр для розрахунку та виготовлення конструкцій бюгельних протезів
установка для електрохімічного полірування каркасів бюгельних протезів
зуботехнічні мікромотори, електрошпателі
полімеризатор Ivoclar Vivadent ІР-3 для полімеризації під тиском металопластмасових та бюгельних протезів
піскоструминний апаратом Basic classic 250µ. та пароструминний апарат Reitel Star для очищення каркасів протезів

 

Наші переваги.
Діагностика – все поруч і все швидко!

Власна рентгенологічна дентальна лабораторія – і традиційні рентгенологічні знімки, і цифрова рентгенографія дозволяють проводити попередню діагностику перед початком стоматологічного лікування, контролювати всі лікарські маніпуляції під час лікування – ендодонтія, імплантація, хірургія.
Начебто дрібниця, але Дуже зручно і для лікаря, і для пацієнта.

Участник програми ColgateТОВ "Дента" - учасник міжнародної програми гігієни. Сертифікація програми "Colgate".

Навчені та сертифіковані гігієністи у зручний для пацієнта час проведуть професійну гігієну порожнини рота, підготують пацієнта до естетичної реставрації або протезування, операції імплантації штучного кореня зуба, навчать правильному догоду за порожниною рота та відкоригують проблеми гігієнічного догляду та докладніше.


Наявність кількох спеціалістів різних спеціалізацій та різних шкіл - можливість неупередженої, різнобічної та колегіальної діагностики, вибору (підбору) кількох варіантів лікування чи протезування для пацієнта.

Демократична політика клініки у праві вибору пацієнтом лікаря дозволяє Вам визначитися і погодити згідно з Вашим бюджетом кращі варіанти лікування та протезування. Стоматологи нашої клініки допоможуть Вам у консультативно-рекомендаційній формі та обов'язково пояснять переваги та недоліки того чи іншого виду лікування чи протезування, вкажуть на кращі саме для Вас варіанти вирішення стоматологічних проблем.
Відсутність централізованого "нав'язування" схеми лікування, можливість персоналізованого та індивідуально обумовленого вибору лікарем найбільш перевіреної (апробованої) методики та матеріалів для лікування кожного конкретного пацієнта дозволяє розглянути безліч варіантів, як доступно-бюджетних, так і дуже високого класу.


Широкий рівень послуг, що надаються нами, з незмінно високою якістю робить доступною висококваліфіковану стоматологічну допомогу для практично всіх верств населення.
Наявність власної зуботехнічної лабораторії дозволяє нам скоротити терміни виготовлення зубних протезів та значно покращує якість спільної роботи зубного техніка та лікаря – ортопеда.


Висока кваліфікація зубних техніків стоматологічної поліклініки ТОВ МП Дента дозволить задовольнити практично будь-які запити при складних випадках зубного протезування та провести адекватне та повноцінне ортопедичне лікування у більшості клінічних випадків.
Власна ливарна лабораторія дозволяє нам у найкоротші терміни виробляти виливок та виготовлення суцільнолитих конструкцій, коронок та мостоподібних протезів, каркасів бюгельних протезів на сучасній високочастотній вакуумній установці “Nautilus MP Plus”, Bego.
стерилізація та інфекційний контроль. 
Безпека пацієнта. стерильний інструмент у ультрафіолетових боксах.

У стоматологічній поліклініці ТОВ МП "Дента" здійснюється централізована стерилізація всього інструментарію, стерилізація найефективнішим, надійним і безпечним способом: автоклавування - інструмент після належної дезінфекції та передстерилізаційної обробки упаковується та розміщується відповідним чином в автоклаві, герметичному приладі1 тиск близько 0,8 - 3,5 бар, час стерилізації 15 до 30 хвилин. автоклавна
Кожен стоматологічний кабінет оснащений столами для зберігання стерильного інструментарію «ПанМед-2» в середовищі озону, глассперленовими стерилізаторами Tau qartz-600 для швидкої стерилізації дрібного інструменту в процесі роботи лікаря - температура 230 - 250 градусів Цельсія, мін 2 необхідною кількістю настінних ртутно-кварцових ламп проточного типу для дезінфекції повітря лікувальних кабінетів, операційної та зуботехнічної лабораторії.

Стерилізаційна укомплектована автоклавами Melag CS 50-19-99-Z-200, шафами для сухожарової стерилізації, ультразвуковим апаратом - ванною для очищення та передстерилізаційної обробки та дезінфекції медичного інструментарію та дрібного стоматологічного інструменту, миючими та дезінфікованими препаратами. та застосування миючих та дезінфікуючих розчинів та препаратів.

Здійснюється централізований контроль медичного інструменту на стерильність фізичними, хімічними та біологічними методами, що гарантує абсолютну стерильність всього інструментарію та безпечне лікування для пацієнтів.
Резюме Час = Гроші!
Час, що витрачається нашими пацієнтами на підготовку до грамотного лікування, терапевтичне лікування та протезування в нашій клініці – мінімально, порівняно з іншими стоматологічними організаціями, які не мають перерахованих вище можливостей. Все можливе і залежне від нас, колективу ТОВ МП Дента, ми зробили вибір тільки за Вами! Цінуйте свій час та заощаджуйте свої гроші з нами!
З повагою, директор ТОВ МП "Дента" Бандура Любов Григорівна.

Контактна інформація
ТОВ МП "Дента", стоматологічна поліклініка першої категорії,
Адреса: Україна, Миколаїв, 8 Березня, 39
Телефон: +380660016918

Контактна інформація

ТОВ МП "Дента", стоматологічна поліклініка першої категорії,
Адреса: Україна, Миколаїв, 8 Березня, 39
Телефон: +380660016918

+38 (0512) 56 35 22

+38 (06600) 16918

Час роботи: 8.00 -14.00
Вихідні – субота, неділя.


Жодних «інших філій, адрес та телефонів» у нас немає. Жодних записів за телефоном (-ами) з київськими кодами (044) або інших міст, країн та континентів номерами ми не здійснюємо. І не несемо відповідальності за шахрайство в інтернеті та чиюсь неуважність.
соціальні мережі

Facebook

Instagram

Twitter

Copyright

DRKOFE.PRO

Про стоматологічну клініку "Дента".


ТОВ МП "Дента" ТОВ МП "Дента" здійснює свою діяльність з 13 квітня 1992 року. На даний час ТОВ «Дента» стоматологічна поліклініка першої категорії, юридична форма власності відповідно до статусу займається підприємницькою діяльністю з надання стоматологічних послуг дорослому населенню — терапевтична, хірургічна та ортопедична стоматологія.

Стоматологічна поліклініка «Дента» – це поєднання злагодженої роботи колективу, заснованої на величезному досвіді та багаторічній спільній діяльності. Стаж роботи спеціалістів стоматологічної клініки «Дента» — від 6 до 40 років, вища та перша категорія лікарів-стоматологів та зубних техніків дозволяє надавати нашим пацієнтам висококваліфіковану стоматологічну допомогу, проводити курси навчання молодих лікарів та зубних техніків на базі клініки.

Балковой С.В. и мс Ницуляк А.В.

Стоматологічна клініка «Дента» надає всі види лікування та протезування, починаючи від простої пломби і закінчуючи протезуванням та імплантацією зубів різної складності та технологічності з подальшим протезуванням на імплантатах.


Прийом та консультація у стоматології «Дента».

Стоматологія «Дента» знаходиться у Заводському районі Миколаєва, що на вулиці 8 березня, 39, у центральній частині міста. Клініка тримає свої двері відчиненими для пацієнтів щодня, крім суботи та неділі, години прийому з 08:00 до 14:00.

У нас працюють висококваліфіковані фахівці, лікарі вищих та перших категорій, які мають знання, досвід та навички роботи на сучасному обладнанні. Головне досягнення стоматології "Дента" - це можливість комплексного вирішення проблем пацієнтів - від профілактичних заходів до імплантології.

Дуже часто все лікування (підготовка до лікування, складання плану лікування та діагностика, терапевтичне лікування карієсу та його ускладнень, пародонтологічне лікування, хірургічне та ортопедичне лікування) послідовно та планомірно проводить один лікар. Це підвищує особисту відповідальність лікаря за кінцевий результат, полегшує контроль за виконаною роботою, дозволяє встановити таке необхідне для результату лікування взаєморозуміння та довіру.


протезирование на имплантантах искусственного корня зуба

Переваги стоматології «Дента»

  • Висококваліфіковані спеціалісти;
  • Зручне розташування клініки;
  • Широкий вибір послуг;
  • Доступні ціни;
  • Відсутність черг;
  • Доброзичливе ставлення персоналу;
  • Індивідуальний комплексний підхід до лікування;
  • Можливість попереднього запису в телефонному режимі

 Особливості нашої клініки

Наші лікарі, сторінка персоналу

поради та рекомендації пацієнтам


ТОВ МП "Дента"ТОВ МП "Дента"Телефон реєстратури: (0512) 56-35-22  з 8.00 до 13.40 у робочі дні, понеділок - п'ятниця.

Телефон реєстратури: Vodafone +380660016918

Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в браузере должен быть включен Javascript.

ТОВ МП "Дента", Миколаїв, вул. 8 Березня, 39

Що говорять про нас, «Дента» та лікарі-стоматологи в Миколаєві, див "Відгуки"...

Пошуковий гігант GOOGLE.COM про "Дента"