Інформація для пацієнтів стоматологічної поліклініки першої категорії ТОВ МП "Дента".

Прийом (надання стоматологічної послуги - лікування, видалення, операція, протезування) ведеться за попереднім записом.

ООО МП "Дента", регистратура

Для попереднього запису на лікування, протезування, операції необхідно прийти на первинний огляд до стоматолога для: постановки точного діагнозу, уточнення діагнозу, проведення додаткових обстежень та аналізів, визначення часу, необхідного для лікування цього зуба (протезування, хірургічного втручання), визначення термінів виконання ортопедичної конструкції, орієнтовної вартості лікування (протезування, оперативного втручання), способи оплати, виконання діагностичної рентгенограми, комп'ютерної томографії, що передують лікуванню гігієнічних маніпуляцій (зняття зубних відкладень, полірування зубів, лікування захворювань пародонту).

На прийом до лікаря слід з'явитися за 10-15 хвилин до призначеного часу.

Перед візитом до стоматолога.

Перед прийомом не слід приймати гострі продукти, алкогольні напої, бажано не курити, а також наполегливо рекомендується ретельно почистити зуби (зубний протез). Пацієнт зобов'язаний попередити лікаря про своє самопочуття, про наявні гострі або хронічні захворювання, алергічні реакції на медикаменти або препарати, проблеми згортання крові, систематичний або спонтанний прийом будь-яких лікарських препаратів, ускладнення при раніше перенесених оперативних втручаннях, наявної вагітності.


 У разі запізнення пацієнта на прийом на понад 10 хвилин лікар може прийняти пацієнта ТІЛЬКИ за наявності вільного часу (у лікаря). Перезапис здійснюється на найближчий зручний для лікаря час із передоплатою.


Правила прийому пацієнтів.

 Планування та затвердження лікування. При зміні планів та неможливості своєчасного візиту за записом пацієнту необхідно попередити адміністратора поліклініки (або безпосередньо лікаря-стоматолога) про неявку на прийом не пізніше ніж за 12 годин до призначеного часу прийому.

При зверненні до поліклініки на пацієнта заводиться необхідна медична документація, де вказується обсяг та терміни проведеного лікування (протезування), обговорюються та узгоджуються можливі альтернативні варіанти лікування (протезування), пацієнт повідомляється про можливі результати (лікування, протезування, результати оперативного втручання) та ступеня ризику проведення тієї чи іншої лікувальної маніпуляції, що обов'язково доноситься до відома пацієнта (в усній формі) та засвідчується підписом пацієнта в медичній карті.Долгохвостова О.Г.


Договірні зобов'язання.

При незгоді пацієнта з пропонованими стоматологом методами, способами, послідовністю процедур і маніпуляцій, конструкцією протеза, термінами і вартістю лікування (протезування), можливими ризиками і неминучими в ході лікування (протезування) тими чи іншими незручностями (порушенням самопочуття або функції, дискомфортом, набряком) області особи, гематомами, або болючими відчуттями) лікар-стоматолог має право відмовити пацієнтові у проведенні подальшого лікування (протезування).

Передчасне самостійне припинення пацієнтом призначеного стоматологом лікування, недотримання правил гігієни ротової порожнини та користування протезами позбавляють пацієнта права на гарантійне обслуговування і означає припинення всіх договірних зобов'язань клініки перед пацієнтом (за ініціативою пацієнта).

Після затвердження узгоджених з пацієнтом видів, методів, способів протезування, обсягів робіт, вартості протезів та виготовлення конструкції протеза, а також модифікації конструкції протеза якихось претензій не приймаються.


Оплата лікування.

Усі види ортопедичних робіт передоплачуються у розмірі 50% вартості конструкції зубного протеза на день початку протезування. У разі необхідності депульпування (проведення ендодонтичного лікування каналів) зубів до, під час та після протезування оплату даної лікувальної маніпуляції здійснює пацієнт у повному обсязі згідно з чинним Прейскурантом.

Оплата за лікувальні маніпуляції (лікування, діагностичні та контрольні рентгенологічні обстеження) здійснюється або заздалегідь (за погодженням з адміністрацією та стоматологом), або безпосередньо після лікування у повному обсязі.

 

Гарантійне обслуговування.

Гарантійні зобов'язання мають на увазі динамічне спостереження за станом пацієнта та станом реставрацій, протезних конструкцій, імплантатів і потребують явки пацієнта на огляди, у терміни призначені вашим лікарем, але не рідше 2 разів на рік. Неявка на огляд (примірку, корекцію конструкції, планову заміну елементів конструкції протеза, що зношуються, що може спричинити поломку конструкції та (або) її елементів), невиконання або неналежне виконання рекомендацій лікаря передбачає припинення пацієнтом в односторонньому порядку умов виконання договірних зобов'язань і позбавляє його права гарантій обслуговування.

Позагарантійне обслуговування - корекція конструкції, заміна функціональних елементів конструкції, виготовлення (за можливості) нової конструкції, перелікування, перепротезування передбачає платність послуги в повному обсязі.

За відсутності гарантійного талону (запису в амбулаторній карті стоматологічного хворого), відсутності касового рахунку, чека, квитанції про оплату проведених маніпуляцій, недотримання правил догляду за порожниною рота, пломбами, низькому рівні гігієни порожнини рота, необхідним лікуванням (або протезуванням) в інших медичних установах претензії щодо якості наданих послуг не приймаються, жодних гарантійних зобов'язань не мають на увазі.

Перепротезування, перелікування пацієнта, який раніше здійснив лікування (протезування) в інших лікувально-профілактичних установах, проводяться в плановому порядку, без будь-яких гарантійних зобов'язань та в повному фінансовому обсязі, згідно з затвердженим Прейскурантом цін на послуги, дійсним на даний час у ТОВ МП «Дента». 


Сторінка персоналу ТОВ МП "Дента". Лікарі.

Телефон реєстратури: (0512) 56-35-22

Телефон реєстратури: Vodafone +3806